Ads 468x60px

23 Aralık 2012 Pazar

Gümüşhane Sesli Chat & Sesli Sohbet Sitesi SesliCosku.Com

Gümüşhane Seslichat ,Gümüşhane Sesli chat ,Gümüşhane Seslisohbet ,Gümüşhane Sesli chat siteleri , Gümüşhane Sesli sohbet siteleri ,Gümüşhane Seslichat siteleri ,Gümüşhane seslisohbet siteleri , Gümüşhane sitesi ,Gümüşhane Sesli sohbet , Gümüşhane Sesli , SesliGümüşhane  , Gümüşhane Siteleri ,Gümüşhane Site isimleri ,Gümüşhane Görüntülü sohbet ,Gümüşhane Kamerali Chat ,Gümüşhane  sohbet odalari ,Gümüşhane Arkadaşlık sitesi , Gümüşhane sesli chat sitleri ,Gümüşhane sohbet , Gümüşhane sohbet siteleri , Gümüşhane Sohbet odaları ,Gümüşhane kameralı , görüntülü konuşmak için chat odalarımıza bağlanın.
Gümüşhanenin neyi meşhur, Gümüşhane neleri meşhurdur, Gümüşhanenin nesi meşhur

Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgesi arasında, Çin-Trabzon Tarihi İpek Yolu Güzergahı üzerinde, tarih ile doğal güzelliklerin kucaklaştığı, zengin Gümüş Madeni ocaklarından dolayı Gümüşhane adını taşıyan bir ildir.

Gümüşhane nesiyle ünlü bir şehirdir?

Tomara ve Torul Şelaleleri, Satara Antik Kenti, Kuşburnu Çayı ve Marmeladı, İmera Manastırı ve Gümüşhane Evleri

Kelkit : Gümüşhane'nin en büyük ilçesi olup, sınırları içinde önemli tarihi yerleşme merkezleri bulunmaktadır. Bizanslılar tarafından kurulan şehirde kalıntıları, surları, kiliseleri, su yolları ve kanalları; kabartma eserler ve heykeller bulunmuştur.

Kürtün : Harşit Çayı kenarında Tirebolu-Torul transit karayolu üzerinde kurulmuş, son derece dağlık araziye sahip bir ilçedir.Kürtün İlçesinin çevresi yeşil ormanlık alanları ile adeta bir orman denizi görünümündedir.

Köse : İlçe kuşaktan kuşağa geçen ve halen önemini koruyan zengin bir mutfak mirasına sahiptir. Evelek dolması, kelem dolması, siron , fıt fıt haşılı, ve pirinçli börek yörenin damak zevklerini sembolize etmektedir.

Şiran : Tomara Şelalesi Şiran İlçesi'nin güney batısındaki Seydi Baba Köyü'nde yer almaktadır. Şelalenin suları, tepe yamacından kayaların arasından ve yer altından çıkarak yere dikey olarak akmakta ve yatağını oluşturmaktadır.

Torul : Harşit Çayı etrafında kurulmuştur. Torul ilçesi turizm bakımından oldukça zengindir. Karaca Mağarası, Zigana Dağı, Limni Gölü, Yedi göller, Tarihi köprüler bunlardan bazılarıdır.

1 yorum :

mehmet çavuş dedi ki...

GümüşhaneSeslichat ,GümüşhaneSesli chat ,GümüşhaneSeslisohbet ,GümüşhaneSesli chat siteleri , GümüşhaneSesli sohbet siteleri ,GümüşhaneSeslichat siteleri ,Gümüşhaneseslisohbet siteleri , Gümüşhanesitesi ,GümüşhaneSesli sohbet , GümüşhaneSesli , SesliGümüşhane, GümüşhaneSiteleri ,GümüşhaneSite isimleri ,GümüşhaneGörüntülü sohbet ,GümüşhaneKamerali Chat ,Gümüşhanesohbet odalari ,GümüşhaneArkadaşlık sitesi , Gümüşhanesesli chat sitleri ,Gümüşhanesohbet ,GümüşhaneSohbet odaları ,Gümüşhanesohbet siteleri Kullanıcıları sitemize bekleriz yeni bir ortam arıyorsanız tam yeri sitemiz seviyeli sohbet sitesidir.
İnternet ve sanal dünyanın vazgeçilmez en çok tercih edilen ve en çok sevilen platformlarından biri olan “Seslichat” ortamında doyasıya sohbet edin!

Seslichat sitesinde sohbet etmek istiyorsanız;

Öncelikle bir kameraya ve bir mikrofon / hoparlöre ihtiyacınız vardır demektir. Seslichat siteleri görüntülü ve isminden de belliği olduğu üzere sesli yapılan sohbetler için kurulmuş platformlardır. Seslichat sitesinde adından da anlaşılacağı gibi mikrofon ve hoparlör gereklidir, bir de görüntülü ve seslichat siteleri vardır. Bunlar için kamera da gereklidir. Hem konuşup hem de sizi görmelerini sağlayabilirsiniz bu sitelerde. Seslichat sitelerinde kameranızı kapatmanız, eğer kendinizi göstermek istemiyorsanız iyi bir düşüncedir.Yorum Gönder

SesLicosku Form